Hiszpańska mucha – czym jest i jak wpływa na urodę?

Hiszpańska mucha - czym jest i jak wpływa na urodę?

Udane życie intymne stanowi szczególnie istotny aspekt funkcjonowania człowieka. Bezpośrednio z nim powiązane afrodyzjaki, naturalnie zwiększające poziom libido u obu płci. Czym jest hiszpańska mucha, zwana również kantarydą i jak wpływa na urodę?

Hiszpańska mucha — czym jest?

Hiszpańska mucha stanowi substancję pozyskiwaną od szczególnego gatunku chrząszcza Lytta vesicatoria, który wydziela omawiany składnik w sytuacji zagrożenia. Kantarydyna, jak również zwany jest ekstrakt, wykazuje silne właściwości pobudzające, znane już w czasach starożytnych.

Obecnie hiszpańska mucha wytwarzana jest sztucznie, za pośrednictwem roślinnych substytutów. Pomimo tego zachowuje ona jednak analogiczne działanie, aktywnie wspomagając pobudzenie seksualne poprzez stymulację błoń śluzowych oraz zakończeń nerwowych w mózgu człowieka.

Wpływ na urodę

Hiszpańska mucha stanowi z całą pewnością jeden z najsilniejszych, a zarazem najskuteczniejszych afrodyzjaków. Dostępna w formie olejowej bądź płynnej jest stosowana poprzez nałożenie kilku kropel pod język na pół godziny przed zaplanowanym zbliżeniem.

Hiszpańska mucha- efekty dla urody

Hiszpańska mucha gwarantuje znaczne zwiększenie poziomu libido, stabilną erekcję u mężczyzn, a także znaczne zwiększenie wrażliwości narządów intymnych. Ma on również zasadniczy wpływ na urodę — po zażyciu ekstraktu partner postrzegany jest w atrakcyjniejszy sposób, co ma szczególny wpływ na odczuwane doznania. Zwiększenie libido oddziałuje również na naszą pewność siebie i poczucie własnej wartości w momencie zbliżenia, co jest zawsze dostrzegane przez płeć przeciwną.

Exit mobile version