Kosmetyki na wyjazd- co powinna zabrać każda kobieta na wakacje?

Kosmetyki na wyjazd- co powinna zabrać każda kobieta na wakacje?

Każda kobieta, kiedy planuje swoje wymarzone wakacje doskonale wie, że najbardziej stresującym przeżyciem, będzie zapakowanie własnych bagaży. Nie da się ukryć, że ze względu na wiele regulacji, zwykle najciężej przychodzi zapakowanie kosmetyków. Wobec tego jakie kosmetyki na wyjazd warto zabrać?

Jakie kosmetyki na wyjazd do pielęgnacji ciała zabrać?

Każda kobieta wie, że pakowanie kosmetyków na wyjazd często jest prawdziwie karkołomnym zadaniem. Dlaczego? Otóż paniom zwykle potrzebne jest dosłownie wszystko. Z pewnością, gdyby tylko linie lotnicze dawały taką możliwość, zabrałyby one wszystko, co obecnie znajduje się w ich kosmetyczce i toaletce w domu. Niemniej jednak bez względu czy waszym celem podroży jest Aruba, czy może jedynie słoneczna Italia, nie obejdzie się bez kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała. Co więc koniecznie trzeba ze sobą zabrać? Otóż:

Kosmetyki na wyjazd do włosów- jakie zabrać?

Włosy podczas upalnych dni, a także pomiędzy kolejnymi morskimi kąpielami z pewnością potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Nie da się ukryć, że panie po wakacjach bardzo często skarżą się na przesuszone końcówki, a także na puszące się kosmyki. Taka kondycja włosów może być efektem tego, że nie zadbałyśmy o nie odpowiednio podczas wakacji. Wobec tego warto ze sobą zabrać następujące produkty do pielęgnacji kosmyków:

Jakie zabrać kosmetyki do makijażu?

Na wakacje panie zabierają ze sobą chociażby podstawowy zestaw produktów do makijażu. Każda ma bowiem prawo prezentować się zachwycająco i wyjątkowo. Wówczas lepiej będzie jeśli zamiast wyjątkowo ciężkiego podkładu postawimy na nieco lżejszy krem BB lub CC. Co więcej nie zapomnijmy o matującym pudrze prasowanym, a także o tym, że każdy kosmetyk powinien być wodoodporny. Podczas wysokich temperatur każda z nas się poci, a to doprowadza do tego, że podkład się waży, a tusz spływa nam po rzęsach. Kosmetyki wodoodporne pomogą tego uniknąć i zapewnią trwałość makijażu.

Exit mobile version