Jak wyglądają zabiegi pielęgnacyjne biustu w gabinecie kosmetycznym

Avatar
Jak wyglądają zabiegi pielęgnacyjne biustu w gabinecie kosmetycznym

Piękny i ponętny biust jest nieodłącznym atrybutem kobiecości. Biust jest również takim fragmentem kobiecego ciała, który zasługuje na niezwykle delikatne i odpowiednie traktowanie. Z tego też względu zabiegi pielęgnacyjne biustu są czymś, czego nie wolno pomijać. Tak więc jak wyglądają zabiegi pielęgnacyjne biustu w gabinecie kosmetycznym?

Elektrostymulacja piersi

Pierwszym zabiegiem pielęgnacyjnym dla biustu i jego okolic, jaki oferują nam gabinety kosmetyczne, jest elektrostymulacja piersi. Jest to nic innego jak lifting biustu, który wykonuje się przy pomocy specjalnych urządzeń. Zabieg tez z pewnością docenią panie, których skóra na biuście wymaga intensywnej regeneracji. Często bowiem zdarza się tak, że skóra piersi po ciąży lub po gwałtownym przybraniu na wadze staje się pozbawiona jędrności, a także nieco zwiotczała. Wszystko to z kolei bardzo negatywnie wpływa na sam kształt biustu, który sprawia wrażenie obwisłego i nieestetycznego. Elektrostymulacja piersi jest takim zabiegiem pielęgnacyjnym biustu, który nie tylko zregeneruje jego skórę, ale również uniesie piersi, a także poprawi ich jędrność i kształt. Co ciekawe efekt tego zabiegu jest widoczny tuż po jego wykonaniu. Maszyna do elektrostymulacji piersi wytwarza mikroprądy, które z kolei pobudzają mięsnie biustu do intensywniejszej pracy. Przed wykonaniem samego zabiegu wykonywany jest również delikatny peeling, by skóra na biuście była lepiej przygotowana. Kolejno na piersi aplikuje się specjalistyczną ampułkę, która wypełniona jest po brzegi substancjami silnie regenerującymi. Ampułka ta również ma poprawić absorbcję maski glinkowej, która nakładana jest później. Maska ta potrafi osiągnąć temperaturę 40 stopni Celsjusza i jej zadaniem jest początkowe wymodelowanie biustu. Ostatnim etapem tego zabiegu jest oddziaływanie przy pomocy mikroprądów, które dodatkowo stymulują biust i wyraźnie go unoszą. Finalnie zabieg kończy się wmasowaniem w piersi balsamu silnie odżywczego.

Przeczytaj również:  Jakie zabiegi na oczyszaczanie twarzy?

Laser pikosekundowy

Laser pikosekundowy jest tego rodzaju zabiegiem, z którego kobiety mogą skorzystać jedynie w najlepszych i najbardziej zaawansowanych gabinetach kosmetycznych. Oddziałuje on na skórę biustu w sposób fotomechaniczny i pozwala na zdeponowanie właściwej ilości energii w niezwykle głębokich warstwach skóry, jednocześnie nie uszkadzając nawet warstwy wierzchniej czyli naskórka. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest przeprowadzenie dogłębnej rewitalizacji skóry na biuście. Laser pikosekundowy jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązać w kosmetyce estetycznej, który już po pierwszym zabiegu znacznie odmienia nie tylko wygląd biustu, ale także regeneruje skórę na nim. Działa on dokładnie i niezwykle precyzyjnie, a dzięki wnikaniu w głębokie warstwy skóry, możliwa jest jej szybka regeneracja i znaczne ożywienie. Zabieg oczywiście kończy się położeniem na biust maski, która ma działanie nawilżające oraz łagodzące.

Maski regenerujące

Świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które borykają się z suchością skóry na biuście, a także rozstępami czy przebarwieniami są maski regenerujące. Zawierają one w swoim składzie chociażby mocznik oraz kwasy AHA i APA. Świetnie wygładzają one skórę na biuście, a jednocześnie minimalizują widoczność rozstępów, które pojawiły się np. po ciąży. Tego typu zabiegi są całkowicie bezbolesne, a co najważniejsze dają niezwykle zaskakujące efekty. Już po jednorazowym zastosowaniu maski biust wygląda na jędrniejszy, bardziej uniesiony, a także gładki. Poprawia się również stan skóry, która staje się nawilżona i o wiele bardziej napięta i sprężysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *